VIVA Helicopters

Historia jonė

Viva Helicopters, operatori i parė komercial me helikopterė nė Shqipėri, i ka fillesat e veta tek kompania gjermane AeroHeli, me mė shumė se 25 vjet pėrvojė nė kėtė fushė.


Pilotėt e VIVA, teknikėt e mirėmbajtjes dhe personelit ndihmės janė tė gjithė tė angazhuar pėr mbarėvajtjen e sigurisė dhe tė shėrbimeve.

MĖ SHUMĖ

VIVA OFRON

Fluturime turistike

Fluturime luksi VIP

Shėrbime mjekėsore

MĖ SHUMĖ

Tek VIVA, ne jemi tė pėrkushtar tė sigurojmė njė nivel
tė lartė shėrbimi pėr ēdo klient